توضيحاتي کامل در مورد فیلتر را در اين نوشته ملاحظه مينمائيد.

شرکت فنی مهندسی پرشین آب کرج
شرکت پرشین آب کرج ارائه دهنده مشاوره و طراحی، ساخت و نصب، تعمیر و نگهداری انواع سیستم‌های  در ایران می‌باشد که از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف بهره می‌گیرد.

فیلتر

فیلتر شنی

فیلتر شنی یکی از اولین سیستمهای تصفیه فیزیکی آب گذراندن آب از بین لایه های شن و ماسه می باشد. فیلتر های شنی به دو بخش ثقلی و تحت فشار تقسیم می شوند. امروزه بدلیل کمبود زمین و موقعیت مکانی،از فیلتر های شنی تحت فشار استفاده می شود.امروزه در فیلتر های شنی از سیلیس یا دیاتومه استفاده می شود.

فیلتراسیونFiltration Unit

فیلترهای گراویتی (فیلتر شنی )

این فیلتر (فیلتر شنی ) برای حذف مواد معدنی و آلی که بصورت مواد معلق در آب وجود دارد استفاده می شود ، عموما” در تصفیه خانه های بزرگ و در چارچوب نقشه تصفیه خانه محاسبه و از مخازن بتونی ساخته و ایجاد می گردد.

فیلترهای تحت فشار (فیلتر شنی)

فیلتر شنی تحت فشار برای حذف مواد معلق ، تیرگی ، آهن ، منگنز ، رنگ ، بو و مزه نامطبوع موجود به کار می رود و خود در دو نوع افقی و قائم ساخته می شوند . در ساخت فیلترهای فشاری ، علاوه بر محاسبات انجام شده توسط متخصصین، از طراحی و تجربیات کشورهای اروپایی نیز کمک گرفته شده و علاوه بر جداول موجود، این شرکت قادر است فیلترهایی با ظرفیت های بیشتر برای تصفیه خانه های بزرگ شهری ، تولید و نصب و راه اندازی نماید. در فیلترهای تحت فشار( فیلتر های شنی تحت فشار) نسبت به هدف تصفیه و با توجه به اجسامی که بایستی از آب جدا شود ممکن است از سیلیس مخصوص تصفیه آب ، کلسیت ، کربن اکتیو استفاده شود.

نوشته شده در دسته: تصفیه آب, خدمات شرکت

نوشته شده در تاريخ: چهارشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۸۹
در مورد " فیلتر " نظر بدهيد

دیدگاه خود را به ما بگویید.

 
 
 

آدرس دفتر مرکزی: کرج – کمالشهر – خیابان امام - روبروی میلاد یازده – شرکت پرشین آب
تلفن:
34411540 026 - 32714659 026 - 32715944 026
همراه:
09127652700 – 09128668994 - 09128668995

ایمیل:
 info@persian-ab.com

persian.karaj@gmail.com

 
 

وظایف ما: مشاوره, طراحی, ساخت, نصب, تعمیر, نگهداری انواع سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب و هوا به منظور جلوگیر از الودگی محیط زیست وتامین اب سالم برای کارخانجات,کشاوزی و حفظ بهداشت ومحیط زیست برای داشتن جامعه سالم